Merhabalar,

Mart ayı sonrasında Saraybosna uçak biletleri her ay 100’er lira artma trendine giriyor ve haziran ayı gelince bilet fiyatları 700-800 TL civarına ulaşabiliyor. Geçtiğimiz sene Marş Mira’ya katılmak isteyen fakat bu nedenle katılamayan çok fazla kişi vardı. Marş Mira’ya katılmak konusunda kesinseniz Mart ayının ortasına kadar biletlerinizi almanızı önermekteyiz.

Düzenleme (04.03.2017) : Temmuz’un başı için uçak bilet fiyatları bu sene geçen senelere göre çok hızlı bir şekilde artmaktadır, şubat ayında beklediğimiz kampanyada haziranın sonuna kadar sınırlı kaldı. Daha yüksek fiyatlarla karşılaşmamak için lütfen bilet alımlarını geç vakte bırakmayınız.

Saygılarımızla

3 “Marş Mira’ya katılım , Saraybosna uçuş biletleri hk.” Yorumlar

  1. SELAMLAR;
    KISMET OLURSA 2017 YILI YÜRÜYÜŞ PROGRAMINA ANKARA’DAN BİRKAÇ ARKADAŞIMLA KATILMAK İSTİYORUZ. ÖN BİLGİLERİ SN; DR MEHMET AKİF GÖĞÜSGEREN HOCAMDAN ALDIM.
    DİLERİM KISMET OLUR

    • Merhaba Bülent bey, size bilgilendirme maili göndereceğim şimdi, ayrıca istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz, 0546 269 87 90 – Caner

  2. Merhabalar..
    2018 programı için ben ve kulübümden ( Kale Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü- Kırıkkale ) bir kaç arkadaş ile bu yürüyüşe katılma arzumuz var.. Sitenizi inceledim ancak her aradığım bilgiye ulaşamadım.. Bu nedenle bana da bir bilgilendirme maili gönderebilir misiniz? Teşekkür eder kolaylıklar dilerim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Web sitesi