Yükleniyor...
Marş Mira 2019'un ardından
Blog Featured Image

Marş Mira 2019'un ardından

Merhabalar,

Marş Mira 2019 yürüyüşü tamamlandı, 2019 yürüyüşünde organizasyonumuz olarak 135 kişi olarak katıldık. Toplam katılımcı sayısı 6000 civarında idi. Bu anlamlı yürüyüşe katılan herkese, katılamasada destek veren herkese çok teşekkür ederiz, barışa katkılarından dolayı Allah herkesten razı olsun.

Bu sene organizasyonumuzda 50 kişilik 3 otobüs ve 5 adet minibüs (katılımcı, yük ve eşya taşıma amaçlı) kullandık.  Kamp alanlarımızı her zamankinden daha iyi organize ettik, hergün duş, tuvalet ve yiyecek imkanlarımızı sağlayarak katılımcılarımızın olabildiğince yürüyüşün sıkıntılarından çok yürüyüşün maneviyatına odaklanmalarını sağlamaya çalıştık.

Katılımcımızın katkıları ile şu ana kadarki en iyi organizasyonumuzu yaptık. Organizasyonun iyi olması kriteri nedir derseniz; daha çok çocuğa şekerleme paketi verebilmiş olmak. Geçen sene 400 tane dağıttık bu sene 600 şekerleme paketi ile çocukları mutlu ettik, artı olarak 150 adet kırtasiye paketi ve katılımcılarımızın getirdikleri oyuncak, ayakkabı gibi hediyelikleri dağıttık.  Önümüzdeki sene için çok daha iyisini yapmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katılımcılarımızın destekleriyle önümüzdeki sene için hazırlayacağımız başka projelerimizde olacaktır.

Bosna Hersek’in barışına yapmak istediğimiz katkılar için Allah yardımcımız olsun.

İlişkili Gönderiler

0 Yorum

Bir Cevap Yazın
E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.